Aşk Büyüsü

 

 Uzmanı olduğum ve en başarılı sonuçları aldığımız alanlardan biri olan aşk büyüsü için size kendi isteğiyle aşık olup bağlanmasını istediğiniz kişinin adı soyadı, anne adı ve doğum tarihi gereklidir. Bu bilgiler doğrultusunda muska şeklinde vefk çalışması hazırlanır ve okumaları tarafımdan yapılarak yaklaşık 1 haftada kargo ile size iletilir. Vefk kargoya verildiği gün tarafımdan aranarak vefkin kullanımı, nasıl taşıyacağınız ve dikkat etmeniz gereken noktalar hakkında bilgilendirileceksiniz. Yaptığım bu tür çalışmaların etkisi yaklaşık 3 hafta sonra görülmeye başlanır ve 40 güne kadar süresi vardır. Çalışma sonucunda karşı tarafta duygu değişimleri yaşanır ve kendi isteğiyle size büyük bir aşkla bağlanıp etki alanınıza girer. Bu duygu değişimleri şöyle yaşanır; sizinle olan mutlu ve güzel anları sürekli gözünün önüne gelir, hatırlarken, kötü anıları ve sizde hoşlanmadığı, beğenmediği yönleriniz bilinçaltına gönderilir. Bu çalışma aynı zamanda sizin çekiciliğinizi de karşı cinsin gözünde yükseltmektedir. Yapılan çalışma halk arasında bilinen anlamda büyü değildir. Yüce Allah’ın insanlığa bir armağanı olan havas ilminin şifreleri doğrultusunda hazırlanan ilmi ve dine uygun bir çalışmadır. Kötü bir niyetle kullanılmadığı sürece günah değildir ve olumsuz bir yan etkisi yoktur. Ancak bu tür çalışmaları yaptırırken lütfen doğru medyumu, doğru hocayı seçtiğinize emin olun. Havas ilmi öyle bir ilimdir ki vefk yazımındaki en küçük hatada veya yanlış bir okumada çalışma ters teper ve bir yarar görmediğiniz gibi olumsuz etkilerle karşı karşıya kalırsınız. Bu ilmin eğitimini Mısır’da farklı birçok hocadan almış ve senelerdir icra eden biri olarak, ortada kötü bir niyet veya amaç olmadıkça her türlü aşk ve bağlama çalışmasını yerine getirmekteyim. 

image11

Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Aşk, insanlar arasında en güzel şekilde yaşanan duyguların başında yer alıyor.  Fakat çiftlerin zaman içerisinde birbirlerine duymuş oldukları aşkların ortadan kaybolması istenilen bir durum değildir. İşte hal böyle olunca da artık aşk büyüsü yoluna başvurulmayı kendilerine daha uygun görmektedirler. Kimi insanlar karşı cinse duymuş olduğu aşkına tam manası ile karşılık bulamadığı anlar olabiliyor. Böyle bir durum insanları bir çıkmazın içerisine sürükleyebilir. Fakat aşk büyülerini yapan profesyonel medyumlar hayatınızın yeni baştan sorunsuz şekilde devam etmesine yardımcı olmaktadır. Aşkına karşılık bularak sevdiği kişinin sempatizmasını kazanmaya yönelik yapılan büyü çeşitlerinden biri olarak aşk büyüleri yer alıyor. Üstelik aşk büyülerini isteyen hem en herkes gönül rahatlığı ile yaptırabilmektedir. İster evli olun isterseniz de bekar artık çok rahat bir şekilde aşk büyülerini yaptırarak karşı tarafın sizlere zaman geçtikçe yeniden istediğiniz aşkı duymasını da sağlayabilirsiniz. Çünkü aşk, hayatımız içerisinde en güzel duyguların başında yer almaktadır. Bu duyguları en derinden hem sizin hem de karşı partnerinizin yaşaması adına bu yola başvurulmalıdır aşk büyüsü nasıl yapılır aşık etme duası

image12

Aşk Büyüsü Kimler İçin Uygundur?

 Son dönemde en çok sorulan soruların başında ise aşkll aşk büyüsü nedir aşk büyüsü neden yapılır  kimler için uygun olduğu sorusu olduğunu belirtmemiz de fayda var. Genelde çaresizlik içerisinde olan ve tam olarak ne yapacağını bilemeyen kişilerin mutlaka bu yola başvurmaları gerekiyor. Aşk büyülerini günah olarak görmeyiniz. Çünkü bu konuda tamamen hissiyatı ile hareket eden medyum hizmetlerinin devreye gireceğini söylememiz mümkündür. Aşk büyüsünü evli ve bekarlar gönül rahatlığı ile yaptırabilmektedir. Aşk büyüsü nasıl yapılır diye merak edenler için  büyüyü yaptıracak olan kişinin soyadı, ismi, doğum tarihi ve ana adı gerekmektedir. Tüm bu bilgileri de karşı tarafa verdiğiniz takdirde büyü işlemleri yapılacaktır. Bu konuda sektörde en iyi medyumluk hizmeti veren adreslerden biri olarak tüm sıkıntılarınızı en iyi şekilde gidermeye de yardımcı oluyoruz. Buna göre hemen sizlerde medyum hizmetlerimizden hiçbir şekilde endişe duymadan yararlanabilir ve aşk büyüsü yaptırma kolaylığına erişebilirsiniz. Çünkü etkili çözümler sunmaktayız. 

image13

Medyum Cahid Hoca ile Aşk Büyüsü

 

Eğer aşk acısı çekiyorsanız veya sevdiğiniz sizi terketmişse Cahid Hoca ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. 

 

AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

 

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Birini, kendine aşık etmek için, kendinize aşık etme büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşk büyüsü, çok çeşitli yollar ile yapılabilir. Yakılarak taşınarak gömülere asılarak yedirilerek içirilerek yapılabilir. Aşk büyüleri bin bir çeşit malzeme ile de yapılabilir.

Kişiye ait olan eşyalarla da yapılabilir. Saç ile tarak ile atlet ya da kilot gibi iç çamaşırların yanı sıra kazak pantolon gömlek ceket gibi diğer eşyalarla da yapılabilir. Tütsüler ile yapılan aşk büyüleri de vardır. Okunarak ta yapılır. Tırnaklar ile yapılan ve yedirerek ve içirerek aşk büyüsü yapmak eskilerden beri çok sık kullanılan aşk büyüsü yapma yollarındandır. Aşk büyüsü yapmakiçin, aşk büyüsü yapan medyum hoca nın aşk büyüsü yapmasını bilmesi gerekir. Çok fazla aşk büyüsü çeşitleri vardır.

Benim işlem olarak yaptığım çok meşhur bir kuzu kellesi formülüm vardır. Bu formülle olmazlar olur. Sevdiğini kendine aşık etmek için en etkili aşk büyüsü budur. O canbar büyüsü imiş, papaz büyüsü imiş, woodo büyüsü imiş, ya da Okyar büyüsü imiş, benim yaptığımın yanına bile yaklaşamazlar. Benim nasıl bir aşk büyüsü yaptığımı anlayın artık.

Aşk büyüsü denilen işlemler dualarla da yapılabilir. Bir kağıda isim yazılıp üç ihlas okunarak ta yapılabilir. Aşk büyüsü yapanlar bu konuda uzman ve yetki sahibi ise işte o zaman yapılan aşık etme büyüsü işe yarar. Medyum Mucize ye aşk büyüsü yaptıranlar şu an mutlu ve mesutlar. Mucize gibi olan olaylar karşısında dillerini yuttular. Sizde aşk büyüsü yaptırmak için arayın.

Gelin ve Damat Büyüsü

Kızın yada erkeğin kapısının önünden kimselere görünmeden alınan 7 adet küçük taş ayrı ayrı okunup üflenirken her taş için kızla erkeğin adı zikredilerek ‘’es sadakat’’ diye mırıldanılır. Ardından kızın yada erkeğin büyüyü yapana aşık olması için ALLAH’a yalvarılarak bir dua okunur. Sonrasında taşlarla büyü yapılanın evinin çevresinde 7 besmele çekerek 7 ayrı yere atılır.

Ertesi gün şekli görülen muska hazırlanıp muskada bulunan çember içindeki boş yere aşık edilecek kişinin adı yazıldıktan sonra dışındaki boş yere kişi kendi adını yazar. 70 besmele çekip 3 defa kamer suresi okunduktan sonra sağa sola üflenerek muska dörde katlanır ve boş yüzlerden birine aşık edilen kişinin diğer yerine ise aşık edenin ismi yazılıp naylonlandıktan sonra büyü yapan kendine ait bir giysi parçasına sardıktan sonra iki kişinin isimlerinin harf toplamları kadar dikiş atılır.

Kişi muskayı taktıktan sonra günde 3 vakit aşık olduğu kişinin evinin önünden geçmesi ve besmele çekerek sevdiğinin evine doğru üflemesi gerekir.

Aşk ve sevgi için yapılan bir büyüdür. İki kişi birbirine aşık olup vede ayrılmıssa birleşdirmek için yapılan büyüdür.aralarındaki sevginin bittiğine inanlara, karşı tarafın kendisinden soğuduğunu düşünenlere, sevenlerin arasına giren üçüncü kişileri veya kötü niyetlileri uzaklaştırma da ve sevgilerini yeniden yaşamalarına, eşler arasındaki soğukluları gidermek için yapılan büyüdür. Yaralı bir büyü türüdür

Aşık olduğunuz ve tekrar birlikte olma umudunuzun olmadığı eski sevgilinizi size aşık etme amacı ile yapılan uygulamalardır. Aşk vefki diye de bilinir. Hazırlanması 12 gün sürer. Medyum aracılığı ile yapılır. Bilinen en etkili tılsımlardandır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz. Hayatınızı bir ömür paylaşmak istediğiniz kişiyi kendinize bağlamak için muska, tılsım la bunu başarabilirsiniz. iletişime geçebilirsiniz.

Aşk için etkili bir büyü; vefk tılsımı ismiyle adlandırlan çalışmalar sayesinde hazırlanır. Bu işlemler oldukça tesirli ve kuvvetlidir. Tutma olasılığı yüksek olan uygulamalar arasında yer almaktadır. Aşk İçin Büyüler konusunda daha ayrıntılı bilgi almak için Medyum Cahid’ye ulaşın dostlarım…

Etkili Aşk Büyüsü

Aşk büyüsünün etkili olması aşk büyüsü yapan medyuma göre değişebilir. Etkili aşk büyüsü için işinin ehli gerçek bir medyumla çalışmanız gereklidir. Aşk büyüsü yapmak basit bir işlem değildir. İnternetden şurdan burdan duyduğunuz bilgilerle evde kendi başınıza yapmak istemediğiniz sonuçlara neden olabilir. Aşk büyüsü yapmanın bir çok yolu ve çeşidi vardır. Kişiye göre, duruma göre yöntem belirlenir.

Karşılık görmeyen aşkların ve terkedilmiş sevgililerin yardımcısı CANBAR aşk büyüsü.

En güçlü aşık eden büyü canbar aşk büyüsü.

Her insan mutlaka aşık olmuş veya olacaktır ve her insan arzu ettiği kişinin kendine aşık olmasını ister.Bunun içinde her çareye başvurur.Bağlama Büyüsü yada Aşk Büyüsü yapanlar başka bir yol bulamadıklarını söylerler.Kimilerine göre bu sorunu çözümlemenin yolu aşk büyüsü yapmaktan geçer onlar için çare aşk büyüsü yapmaktır.Şayet seven sevdiği tarafından sevilmiyorsa sevdiği kişiyi aşık etmek için büyü yapmak biçare aşığın son umududur.

Böyle bir durumda en etkili aşk büyüleri tercih edilir,en etkili aşk büyüsü eşin dostun tafsiye ve anlattıklarından yola çıkılarak seçilir.Bazende bu işi meslek haline getirmiş bir büyücüden aşk büyüsü yapması istenir.Karar verilir ve aşk büyüsü yapılır.

Fakat aşk büyüsü nasıl yapılır?Yalan yanlış eksik bilgilerle aşk büyüsü yapmak ne gibi sonuçlar doğurur?Aşk büyüsü ters etki yaparmı,böyle bir aşk büyüsü tutarmı?Aşk büyüsü uzmanı olduğunu iddia edenler tutmayacağını ifade etmişlerdir.

Aşk büyüsü tarifleri öyle kolay bulunmaz.Seçilen en etkili aşık etme büyüsü tarifi ele geçirilince aşk büyüsü yapma işine başlanır. Profesyonel Medyum olarak canbar aşk büyüsü yada harmura celbi işlemlerini Türkiye’de ve dünyada en iyi ben yapıyorum. Sevilen kişiyi kendine bağlamak için büyü yapmak aslında hoş karşılanmaz çünki kişi iradesi dışında sevmeye mecbur edilmekte büyüyle aşık edilecek kişinin özgür iradesi elinden alınmaktadır.

Aşk büyüsü yaparken ve sonrasında canbar aşk büyüsü tutarmı diye tereddüt etmek aşk büyüsünün etkisini azaltır.

Etkili aşk büyüsü tutar,tutacak diye kişinin zihnine yerleşen düşüncenin beyin içerisinde adeta şarj olup yoğunlaşması ve aşk büyüsü yapılan kişiye telapatik mesajlar haline dönüşerek olumlu sinyaller ulaştırmasına sebep olur.Hatta denilirki insan belli bir düşünceye zihnini konsantre ederse o düşünce formlar halinde karşı tarafa ulaşır.

Örneğin aşk büyüsü yapılan kişi sizi rüyalarında görebilir bunu sağlayan sizin düşünce formlarınızın o kişinin beynine ulaşabilecek kadar yoğun enerjiye sahip olabilmesidir.Aşk büyüsü yapacakların aşk büyüsünün tutacağına inanarak olumlu düşünmeleri başarı ihtimalini kat kat arttıran en önemli etken ve itici güçtür.

CANBAR AŞK BÜYÜSÜ

En etkili aşk büyüsü canbar.Çeşitli ülkelerde aşk büyüsü değişik tür aşk büyüsü örnekleri olarak karşımıza çıkar.Canbar Asya aşk büyüleri içinde yer alır.Bu aşk büyüsü bozulması zor bir aşk büyüsüdür.Aşk büyüsü bozmak için yapılması gerekenler canbar aşk büyüsünün karşısında her zaman başarılı olmaz denilmiştir.Aşk büyüsü bozanlar bu ilginç aşk büyüsü karşısında zorlanmış bazende çaresiz kalmışlar. Canbar aşk büyüsü yüzde yüz etkili büyülerin başında gelir denmiş,çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilmiştir.Canbar aşk büyüsü aynı zamanda fazla işlem gerektirmeyen kolay bir aşk büyüsü olarak bilinir.