Geri Getirme Büyüsü Nedir?

image1

 Hepimiz sevdiklerimizi kaybetmekten ve günün birinde onlardan ayrı kalmaktan korkarız. Tabi ki bu duruma düşmemek için daha onlar yanımızdayken kıymetlerini bilmeli ve ona göre davranmalıyız. Ancak bazen her ne kadar istemesek dahi sevdiğimiz ve değer verdiğimiz kişilerden ayrı kalmak zorunda kalabiliyoruz. Özellikle kalıcı ayrılıklar hepimizi için çekilmez acılara ve büyük özlemlere sebep olabilmektedir. Bu durumda kalan kişiler sevdikleri insanlara yeniden kavuşmak için ellerinden geleni yapmakta ve bitmek tükenmek bilmeyen bir çaba ile sevdikleri kişilere kavuşmaya çalışmaktadırlar. geri getirme büyüsü aşık etme duası medyum

image2

 

Fiziki olarak verdikleri gayretlerden bir sonuç alamayan kişilerin çoğu özellikle büyüler gibi manevi uygulamalara yönelmekte ve istedikleri kişilerin bilinçaltılarına etki ederek yeniden kendilerine dönmelerini sağlamaya çalışmaktadırlar. Geri getirme büyüsü adı ile anılan bu uygulama özellikle mesafe tanımadan istenen herkesin etki altına alınmasını ve bu sayede terk ettikleri kişileri geri dönmelerini sağlayabilmektedir. Manevi anlamda ortaya çıkardığı muhteşem bir enerji ile bir anda kişilerin düşüncelerini değiştiren ve insanların istedikleri gibi düşünmelerine neden olan bu uygulama, kişilere kesinlikle fiziki veya manevi anlamda bir zarar vermemektedir.

image3

 

Bu tarz büyülerde zaten amaç sadece manevi etki yaratmak ve bu etki esnasında kişilerin kesinlikle durumun farkına varmamalarını sağlamak olduğu için çoğu zaman olumlu sonuç alınabilmektedir. Tabi ki burada en önemli husus büyüyü yapan kişilerin mutlaka çok dikkatli ve her aşamayı büyük bir titizlikle yapmalarıdır. Çünkü bazı medyumlar bu tarz basit büyüleri ciddiye almamakta ve nasıl olsa kolay bir uygulama deyip gerekli özeni göstermemektedirler. Geri Getirme Büyüsünün istenen etkiyi göstermesi farklı zaman aralıklarında sürebilir. Bunun nedeni herkesin büyülerden etkilenme şekillerinin ve sürelerinin farklı olmasıdır.

Geri Getirme Büyüsü Etkisi

image4

 Birçok kişinin yakından ilgilendiği büyülerden birisi olan geri getirme büyüleri kişinin amacına göre hizmet eden mümkün mertebe ilişkileri düzenleme konusunda gereğini yapacak bir yönlendirme ile yapılmaktadır. Doğru, ekiksiz ve profesyonel bir medyumun yaptığı geri getirme büyüsü tam olarak 4-6 gün arasında yapılabilmektedir. Şimdi, şu kadar sürede yapılır veya şöyle etkisi olur demek aslında mümkün değildir. Çünkü her medyum kendi bildiği ilimle büyüyü yapar. Mesela, kimisi mumla geri getirme büyüsü yapabiliyorken, kimisi sabunla geri getirme büyüsü yapıyor olabilir. Bu tamamen bir varsayım üzerine anlatılmış olan örneklerdir. Mesela; bir medyumun sevdiğini geri getirme büyüsünü sabun kullanarak elde ediyorsa sabunla yapılacak olan getirme büyüsü yapılma aşaması olarak 4 gün sürebilirken, mumla yapılacak olan bir getirme büyüsü 6 günü bulabilir. Daha çok çeşit yöntem vardır ve  hepsinin etki süresi birbirinden farklılık göstermektedir.  Kısacası sevdiğini geri getirme büyüsünün nasıl etki edeceği, kaç günde tutacağı belli olmaz. Ancak ortalama rakamlar üzerinden konuşmak istersek eğer 4-6 gün içinde büyü tamamlanır. Etkisini ise 15 günde mümkün mertebe gösteriyor. Ancak bazı kişilerde 40 güne varan bir gün sayısına ulaşabiliyor. 

image5

Nasıl Yapılır ?

 Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü, oldukça kolay ritüellere sahiptir. Sevgiliniz sizi terk ettiyse, boşanma sürecine girdiyseniz ya da sevdiğiniz kişiyi kaybetme endişesi yaşıyorsanız bu büyüyü yapabilir ve sevdiğiniz kişiyle olan sorunlarınızı giderebilirsiniz. Bu büyüyü yapmak için aşağıdaki ritüelleri uygulamanız yeterli olacaktır. Mutlaka işi bilen birine danışarak yapmalısınız. 

image6

Gideni Geri Getirme Vefki

 

Geri Getirme Büyüsü aşık etme duası medyum En çok ateş ve hava unsuru kullanılır. Rüzgara maruz yere bırakılan celp vefkleride yararlıdır.Celp vefklerin bir kısmı kalbe ve akla hitap ederek sevgiyle getirse de bir kısmı cesede tesir ederek getirme yolluna gidilmiş olur.

Cesede hitap etmesi zorlama olarak gelmesini temin ederken, kalbe akla tesir edenle muhabbet ve sevgi yoluyla getirme hususunu sağlar. Yakılarak taşınarak rüzgara asılarak gömülerek, akarsu denize atma veya içirme ve eşiğe gömme kapısına suyunu serpme gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir.

Okuması olanlar olduğu gibi okuması olmayan çeşitleride mevcuttur. Bir kısmının yapımından önce veya yapım sırasında veya yapımdan sonra tütsü kullanılabilir. Kağıt deri demir bıçak bakır gümüş cam ayna tırnak taş avuç içi ve benzeri nesnelere yazılabilirler. Bu çeşit vefklerde kişilere özel olarak hazırlanabildiği gibi hazır olan ve sadece yazılarak kullanılabilecek çeşitleri mevcuttur. Kişiye özel vefk başlıklı makalemi okumanız sizler açısından faydalı olacaktır Geri Getirme Büyüsü

Muhabbet Büyüsü

Muhabbet Büyüsü

image7

 İkili insan ilişkilerini, güçlendirdiği, anlaşmazlıkları ve kavgaları sona erdirdiği için en çok tercih edilen çalışmalardan biridir. Belirli bir süre devam eden ilişkilerde bazen yıpranmalar, uzaklaşmalar, sık sık ciddi boyuta varan tartışmalar, hatta aylarca süren küslükler yaşanabilir. Taraflardan herhangi birisi bu inadını kırmazsa birliktelik son bulma noktasına gelebilir. Kişiye özel vefk’lerle yapılan bu çalışma, tarafların ısrarcı olduğu bu inadının kırılmasını, ilişkinin yavaş yavaş daha sıcak, daha normal bir hal almasını ve aralarındaki mesafelerin kalkmasını sağlar. 

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır ?

image8

 Birbiri arasında muhabbet ağı oluşturulacak kişilere ait bilgilerle uygulamanın ön çalışmasına başlanır. Daha sonra hangi niyet için VEFK hazırlanacaksa kişilerin bireysel özelliklerine göre en etkili dua oluşturulur. Görevli ruhani hizmetliler “HADİMİ” atanır. Böylece hazırlık tamamlanmış olur. 

Muhabbet Büyüsü Nasıl Etki Eder ?

image9

 

Vefk’in taşınmaya başlanmasıyla birlikte harekete geçen enerji yoğunluğu, duanın etkisiyle çalışmaya başlar. Allah’ın izniyle, bir süre sonra karşılıklı olarak ilişkilerde bir sıcaklık, yumuşama ve samimiyet belirtileri oluşur. aşık etme duası geri getirme büyüsü